ISBNewsLetter
S U B S K R Y P C J A

Zapisz się na bezpłatny ISBNewsLetter

Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, w którym codziennie znajdą Państwo najważniejszą depeszę ISBnews, przegląd informacji dostępnych w naszym Portalu i kalendarium nadchodzących wydarzeń biznesowych i ekonomicznych. Subskrypcja jest bezpłatna.

* Dołączając do ISBNewsLetter'a wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204). Twój adres e-mail będzie wykorzystany wyłącznie do przekazywania informacji na temat działań ISBNews i nie zostanie przekazane podmiotom trzecim. W kazdej chwili można wypisać się z listy subskrybentów klikając link na dole każdego ISBNewsLettera.

Kontakt

Dane adresowe:

ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy Sp. z o.o.
ul. Blatona 6/140
01-494 Warszawa

Dane ewidencyjne:

NIP: 522-300-05-02
REGON: 146362980
KRS: 0000438202

Adresy mail:

w sprawach serwisu: agencja@isbnews.pl
w sprawach korzystania z serwisu ISBnews Inwestycje: inwestycje@isbnews.pl
w sprawach reklamy na stronie www i w newsletter: reklama@isbnews.pl

Redakcja:

Tomasz Oljasz: toljasz@isbnews.pl
Lesław Kretowicz: lkretowicz@isbnews.pl
Agnieszka Morawiecka: amorawiecka@isbnews.pl
Tomasz Chaberko: tchaberko@isbnews.pl
Sebastian Gawłowski: sgawlowski@isbnews.pl
Marek Knitter: mknitter@isbnews.pl
Kamila Wajszczuk: kwajszczuk@isbnews.pl